ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Свавілля нового начальника Тернопільської міліції Сака

Не знаю куди скаржитись, бо розумію, що зайві одкровення можуть і ускладнити ситуацію, але терпіти більше немає сил! Я – дружина тернопільського міліціонера, від 1-го січня 2012 року, в зв’язку з резонансним ДТП в нашій області і з подальшим приходом нового начальника міліції Сака В.М., мій чоловік от уже 14 днів працює без вихідних – навіть на Різдво. Більше того, з роботи його відпускають не раніше 22-ї години, кожного дня весь особовий склад збирають на наради – ось, наприклад, завтра, 15.01, у НЕДІЛЮ на 8-му ранку скликають нараду. В чому доцільність таких щоденних нарад незрозуміло, в решті-решт, у нас же не надзвичайний стан у місті! Ні при одному керівнику такого не було, мій чоловік працює в міліції давно і я до всього звикла, але щоб так і вдень і вночі і ще й у вихідні… Дитина батька не бачить, я – чоловіка. Я розумію, що Сак людина в Тернополі «не сімейна» і поняття «родинне коло» для нього далеке, але ж ефективність роботи його підлеглих залежить від надійного тилу, який забезпечує їм сім’я, вони живі люди, яким потрібне спілкування з коханими, з дітьми, з батьками, особливо, у Різдвяні свята. Прошу усіх осіб, які можуть хоч якось позитивно вплинути на цю ситуацію, допомогти. Зупиніть свавілля нового начальника та відмініть кріпосне право в Тернопільській міліції Поверніть тернопільським міліціонерам робочий графік, а мені - чоловіка!

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

14.01.2012 20:12 николай

просте ришення- рапорт на стол и флаг в руки : а он что думал на базаре бабушек ловить


16.01.2012 23:15 Коллега

Ваш муж знал, куда идет. И что у милиции ненормированный рабочий день — тоже. Пусть изучит устав. А не устраивает работа — рапорт на стол. Преступность не отдыхает и где это видано, чтобы милиционер (тем более начальник, имеющий звание старшего офицера),вместо того, чтобы ловить преступников, сидит дома и ест борщ со сметаной. Стыдно иметь погоны и скрываться за юбкой своей жены. И на пенсию он пойдет не в 60 лет, а намного раньше.


17.01.2012 0:45 Перехожий

Цікаво, а чому цей “устав” не передбачає такуж оплату праці за цей “ненормированный рабочий день”. Чому не платять за години, які проводиш на роботі? Оплата ж іде за 8 год/д. Думка про те, що коли людина безпереривно працює, буде давати кращий результат є помилковою. Отже, маємо те, що маємо!


17.01.2012 1:57 мурчащим

где в уставе написано про ненормированный день?


17.01.2012 9:38 служывый

новый начальник ни в чем не виноват. система такая.а еще много жополизов которые выслуживаются. вот и рвут жопу за счет подчиненных.


17.01.2012 16:17 666

Перехожому — на роботі потрібно працювати, а не проводити години, як ти подаєш, а відсутність результатів роботи у більшості випадків і повинна перекриватись за рахунок понаднормових годин.


17.01.2012 18:52 Перехожий

А коли ти працюєш, то хіба не проводиш ці години на роботі? Не потрібно придиратись до дрібниць.Міліціонер -патріот своєї професії.Працюєш ні за що! Ні тобі зарплати відповідної,ні квартири малозабезпеченим, про пенсії мовчу,ні ставлення людського. Співчуваю Дружині,бо ніхто тут не допоможе, куди б не звертався.


18.01.2012 12:54 Коллега

Вы “правильно” сказали — находится на работе, находится, а не работать. Не понимаю, зачем служить в милиции при таком нежелании. Скорее всего для того, чтобы бесплатно ездить в транспорте, иметь хоть какие-нибуть, но льготы, пытаться уйти с работы в шесть. И что делать пострадавшему, который пришел в шесть часов пятнвдцать минут — услышать в ответ: приходите завтра, вместо того, чтобы по “горячим” следам искать претупника. Стыдно, что мы имеем таких “защитников”. Думаю, что офицер, чья жена написала такое “гневное” письмо, НЕ разделяет ее мнение.


18.01.2012 21:19 Работающий

А коли ти працюєш, то хіба не проводиш ці години на роботі? Не потрібно придиратись до дрібниць.Міліціонер -патріот своєї професії.Працюєш ні за що! Ні тобі зарплати відповідної,ні квартири малозабезпеченим, про пенсії мовчу,ні ставлення людського. Співчуваю Дружині,бо ніхто тут не допоможе, куди б не звертався.


18.01.2012 22:06 Коллега

У Работающего, к сожалению, даже своих слов нет — все скопировал у вышенаписавшего.


19.01.2012 13:35 ведун

ничего, придет Владимир Иванович, все будет тип-топ


20.01.2012 17:26 Дибилы

А коли ти працюєш, то хіба не проводиш ці години на роботі? Не потрібно придиратись до дрібниць.Міліціонер -патріот своєї професії.Працюєш ні за що! Ні тобі зарплати відповідної,ні квартири малозабезпеченим, про пенсії мовчу,ні ставлення людського. Співчуваю Дружині,бо ніхто тут не допоможе, куди б не звертався.


20.01.2012 17:37 МУСОРОК

помимо присяги ваш муж подписывался под словами: с тяготами и лишениями согласен….. Вот я теперь в 40 лет пинсеонер, потому что работал 18 лет без выходных и проходных. А моим сверстникам еще 23 года кайлом махать в народном хозяйстве. Так что дорогая не сканудь, не нравится пусть увольняется, кайло в руки и в народное хозяйство на стройку или в шахту. Настоящий опер 24 часа работает. То он с “купоном” еще не работал. блять расплакался.


20.01.2012 17:49 МУСОРОК

перед новым годом убийство в донецке было 5. Так че, операм донецким нужно было забить на это преступление и идти праздновать новый год с семьями? подраслабили булки западенские опера, подраслабили….. Да есть такая херня в милиции, как нарады, конспекты, зачеты, занятия, тесты психологов, горы нахер не нужных справок и макулатуры, графики встречь с мертвяками. но это часть тоже работы, система пока без этого жить не может.


24.01.2012 21:10 монітор

ненормований робочий день дійсно передбачний нормативними документами, проте це не означає, що робочий тиждень має перевищувати 40 робочих годин (див. закон Про міліію), вся понаднормова робота, як і нічна, мала би оплачуватися згідно законодавства. щодо реагування міліції на злочини в неробочий час для цього є слідчо-оперативні групи, які працюють цілодобово, а то з 1917 року працюємо немов би до цього часу боремося з ворогами революції і трудового народу пора вже ставати цивілізованими людьми


25.01.2012 0:57 ДЯДЯ ТОЛЯ

Монитору: Нормативными документами предусмотрено оплачивать использование личного транспорта в служебных целях,переработку,доплаты ,надбавки. “девятку”служебную квартиру,и много чего другого…а реально из имеющегося транспорта в райуправлениях на службу выезджает 30 % машин, остальные 70 % стоят, нет бензина, это так называемая “разборка ” что бы остальные машины ездили , на 400 тыс населения в районе 2 машины деж части ,это опер группы . три патрульки,это в ночное время, из которых 2-ве останавливаються в 2 часа ночи из-за лимита бензина . 5 патрулей ДСО, у них свои задачи , и 3 наряда ГАИ , которые не успевают оформлять ДТП и простые “стуканчики” В райуправлениям из-за долгов , отключают свет . воду , тепло, кабинеты участковых проданы администрациями под комерцию ,кабинеты участковых пооставались только на рынках города, как насмешка над всей милицмей, что бы были ручными, а ВЫ уважаемый Монитор ,говорите о какомто ЗАКОНЕ о МИЛИЦИИ… Милиция Киева в год пополняет бюджет города примерно на 70-100млн грн…третью часть дайте на милицию. плюс вменяемого руководителя МВД и на местах , и увидите результат…Сак Виктор Николаевич начинал работу в Киеве с рядового МИЛИЦИОНЕРА, и работу свою знает ,так ,что не нойте….


25.01.2012 4:59 николай

за ето время небыло уволено ни одного начальника ровд- ни одного сотрудника даи хотя там нада увольнять имею в виду даи иесли невсех то по одному каждый день под звуки марша(Ще НЕВМЕРЛА УКРАИНА — БО НЕВСЕ ЩЕ ВКРАЛИ)


20.03.2012 10:25 НАНА

Преблема Західної України — в отих “дружинах”, філософія сільської корови (або телиці) та вузький світогляд понад 300-400 років самого її роду не дозволяє збагнути маленьким, курячим розумом одну просту істину — свою власну роль в суспільстві треба чітко визначити, а також свого благовірного. Нехоче бути міліціонером? Зюма парочку ночей в люлів самій? Нема вдома кому пиляти голову? Є вихід — рапорт на стіл, лопату в руки, грабельки, сапу — і піднімати сільське господарство — бо заводи і фабрики стоять без роботи. І не ображайтеся на східняків….вони багато в чому праві, якщо ми є бидлом — треба це визнати! Новий начальник Сак їм не сподобався, а мені, як досвіченому професіоналу, цей справжній офіцер непросто подобається, він мені імпонує вже тим, що хоче нагадати Тернопільській міліції про функції міліціонера, про роль міліціонера (це не бабло збирати з рабів), про службу, а чи вдасться це Саку в нашому гнилому западенському соціумі — покаже час.


9.04.2012 18:58 Юрій

Все правильно робить новий начальник міліції…Тернопільські міліціянти привикли байдики бити і грошву получати на рівному місці…А тут видно муженьок перестав приносити “чайові” і супруга його почала нервувати…))))А як Ви думали шановні,треба працювати…Честь і хвала п.Саку…Ви пожошче з ними п.начальнику,а народ Вас підтримає,Головне щоб було все по ЗАКОНУ….


9.04.2012 19:26 знаючий

Робота Сака в Тернополі закінчиться гучною кримінальною справою.Не проти нього (напевно) , а проти його підлеглих , за ті речі ,які він заставляє їх вчиняти.Таких порушень законодавства , завядки його самодурству за жодного начальника УВС не було.Робота міліції перетворилась в суцільну , нікому не потрібну нервову метушню і показуху.


Комментировать