ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Онищенко: закриття справ проти Злочевського було узгоджено з Порошенком і Кононенком за $100 мільйонів

Проблеми з правоохоронцями України у Злочевського закінчились через місяць після зустрічі з Кононенком у віденському кафе в грудні 2016 року

Біглий народний депутат  Олександр Онищенко стверджує що колишній міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський заплатив за закриття проти нього кримінальної справи та розблокування активів в Україні $100 млн.

Запис інтерв’ю з Онищенком був оприлюднений в програмі «Що це було» з Дмитром Гнапом та Олексою Шалайським.

В інтерв’ю, яке датоване 2016 роком, Онищенко стверджував, що закриття справи Злочевського було узгоджено особисто з президентом Петром Порошенком та першим заступником парламентської фракції «БПП «Солідарність» Ігорем Кононенком. Останній, за словами Онищенка літав в Абу-Дабі (столиця Об’єднаних Арабських Еміратів- «НГ») на переговори зі Злочевським.

«І мені Злочевський жалівся: «Ти уявляєш, ось Кононенко літає, я його прошу, там гроші отримують, нічого не роблять, їм вигідно щоб я сидів десь вдалині і по мільйончику в місяць з мене брати і не пускати мене. Я хочу глобально все вирішити, щоб справу закрили , щоб я міг нормально повернутися. Тому я пропоную їм велику суму. $50 мільйонів, я вважаю, дуже добре» – процитував Злочевського Онищенко.

За його словами, Злочевський спочатку пропонував $50 млн кешем, але загальна сума зросла до $100 млн. Після виплати першої частки, робота частини активів Злочевського була розблокована.

Нагадаємо, після зміни влади в 2014 році Злочевський переховувався за кордоном, а Генеральна прокуратура звинувачувала його в незаконному збагаченні та відмиванню коштів.

Ніна Южаніна (крайня ліворуч), віце-преємр Володимир Кістіон та Микола Злочевський (в малиновому піджаку) на “відбілювальному” форумі Злочевського влітку 2017 року.

У січні 2017 року «Burisma повідомила про закриття всіх кримінальних справи проти групи та її президента Микола Злочевського. В компанії пояснили, що «це результат взаємної багатомісячної роботи двох команд – Генеральної прокуратури та Burisma Group». За даними компанії в результаті перевірки її роботи було доплачено 180 млн грн. податкових платежів.

Це відбулось через місяць після того, як відвідувачі одного з кафе Відня зафіксували зустріч Злочевського і Кононенка.

Паралельно Спеціалізована антикорупційна прокуратура програла судові справи про анулювання спецдозволів газовим компанія Злочевського ПП «Парі», ТОВ «Надрагаз» та ТОВ «Техноресурс» через невчасно подані позови. Також САП закрило свою справу проти Злочевського через те, що НАБУ не вдалось зібрати доказовий матеріал.

Влітку 2017 року компанія «Burisma» організувала в Монако енергетичний форум за участі Злочевського, на захід прибув віце-прем’єр Володимир Кістіон, заступник міністра енергетики Наталія Бойко та народний депутат (БПП) Ніна Южаніна

1 лютого стало відомо про повернення Миколи Злочевського в Україну.

Наші гроші”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

9.02.2018 15:38 это называется обмыть лохов

Ну как коррупционеры могут назвать себя коррупционерами и ворами.


9.02.2018 16:02 СМЕРТЬ ЗА СМЕРТЬ

СНОСИТЬ ПРЕДАТЕЛЬСКУЮ РОШЕНОВСКУЮ ПАДАЛЬ—ЗА ВСЕ СМЕРТИ МАЙДАНА И ОБНИЩАНИЕ УКРАИНЫ…


9.02.2018 18:43 Подходи— налетай, дела покупай

Интересно, сколько это будет продолжаться? Когда уже поляки шурнут наших заробитчан назад домой? Этим деваться некуда как на Майдан


9.02.2018 21:44 спс

Смердить цукерок- дівка.


9.02.2018 23:29 будьте хоть перед собой честными

Не юродствуйте в коментах,а скажите прямо, что это предательство


10.02.2018 9:40 Женя

Все дела Енакиевского тоже закрыли ! Енакиевский спонсирует ДНР ЛНР и работает на фсб России! Разве Луценко, Кононенко мало денег ???!!!! Надо брать деньги у ублюдков Януковича!!!!


10.02.2018 10:06 Евгений, т е Женя

Кому ты это советуеш


10.02.2018 12:33 пора НАБУ и за это спрашивать.

Последний вопроса для чего открывали дело,обьявляли розыск и тд.Чтобы отжать энную сумму.Деньги на такое расследование потратили налогоплательщиков, а выгоду получили определенные лица.Плюс политический пиар и обман.Оцените такую работу процессуального руководства прокуратуры,следователей СБУ и МВД,судей,пограничников и конечный результат.Чистое вымогательство или правоохранительный рекет. Учитывайте и прослушку,наружку,а ведь это тоже деньги.Обман ИНТЭРПОЛА и партнеров в европе и США,политический ущерб авторитету Украины. Злочевский жаловаться не будет ,т как начнет отбивать потерянное за ваш счет.Вы хоть это понимаете….


10.02.2018 12:34 Патриот

Когда уже Юра Енакиевский выебит в рот этого Женю. Ну редкий долбоеб заебал своими питушинными коментами.


11.02.2018 10:57 Леня

Питух тебя ещё пока не трогали! Питух Енакиевский!


11.02.2018 11:28 юда

вальцман шнайдер-могілевич злочевський кадиров-оніщенко коган-турчинов капітельман-тімошенко мєдвєдчук пінчук гольдштейн-кучма герштейн-геращенко етінзон-кличко-вся злочинна зграя наповнена юдонацистами та сіоністами а ще у 1975 році оон визнала сіонізм однією з форм гноблення людства-вибір за українцями -Воля або Смерть Слава Націі


Комментировать