ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Рекет на Волинський митниці. Або як земляк Гройсмана йому гроші заробляє

Здійснення митних процедур на Волинській митниці ДФС яскравий приклад беззаконня та хвороби всієї фіскальної служби.

Стаття 336 митного кодексу України визначає форми митного контролю, які здійснюються посадовими особами митного органу, одна з них – митний огляд, а ст.338 МКУ визначає вичерпні підстави та порядок його проведення.

Але ці, законодавчо закріплені норми, прописані не для працівників Волинської митниці ДФС, в них свій порядок та ПІДСТАВИ проведення митних процедур, і жодної спільної риси із митним кодексом вони не мають. Їх порядок проведення митних процедур, зумовлене лише бажанням халяви, тобто наживи на праці інших.

Редакція видання НСН отримала інформацію щодо процвітання практики проведення безпідставних митних оглядів вантажів, ініціаторами яких виступають працівники Волинської митниці ДФС, аби схилити незговірливих підприємців до “співпраці” (дачі хабарів). Авжеж дані огляди проводяться за потуранням керівництва митниці, так як левова частка кешу йде саме їм.

За інформацією, третього травня на п/п “Ягодин” Волинської митниці ДФС заїхав транспортний засіб р/н АМ6764ВК/АМ8678ХХ, із вантажем “інструменти”, импортер ТОВ “ОЛІМПІЯ ТК” (41565283). Було оформлено декларацію UA100150/2018/422076, в якій були відображені всі відомості щодо кількісно-вартісних характеристик переміщуваного через митний кордон вантажу.

 

 

Імпортер наївно сподівався, що швидко пройде всі митні процедури, та товар опиниться за призначенням у стислі терміни, але цього не сталося через незговірливість підприємція.

Аби швидко пройти митницю, від працівника митного органу поступила пропозиція дати йому на “лапу зеленого меду” – $$$. Отримавши категоричну відмову, так як суб’єкт із “білих” (Ред – підприємець який здійснює переміщення вантажів через митний кордон України, без застосування жодних схем ухилення від сплати митних платежів в повному обсязі), митник ініціював проведення митного огляду.

Огляд вантажу “інструменти” тривав сім діб, з 03.05.18 по 10.05.18, в результаті якого було частково зіпсовано імпортований товар та встановлено БЕЗПІДСТАВНІСТЬ його ініціювання та проведення, тому як сто відсотковий огляд імпортованого вантажу, бажаного для митників результату не дав, порушення митних правил виявлено не було, було встановлено відповідність вантажу товаро-супровідним документам. Цей безпідставний митний огляд приніс лише фінансові збитки імпортеру, які митники, як відомо, сплачувати не будуть.

Напевне саме про такі нововведення заявляв земляк нинішнього Прем’єр міністра України Володимира Гройсмана, керівник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький, коли у ЗМІ заявляв, що митниця працює згідно законодавства, та всі дії посадових осіб націлені на створення сприятливого бізнес-клімату і пожвавлення товаропотоку.Незалежна Служба Новин

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

18.05.2018 5:57 Митник

А що може простий інспектор,який хоче працювати чесно?Нічого не може бо вказівка зверху є про те щоб здати відповідну суму Кривіцькому.Не принесеш — звільнять або відправлять в відпустку нп 90 днів а потім поміняють штатний розпис і ти поза штатом,тобто автоматично просиш залишитись на роботі і знову занеси гроші щоб далі працювати і коли тебе залишать то значить тебе провчили щоб інші тихо носили і боялися.Кривіцький всім прямо заявляє що поки Гройсман при владі то він (Кривіцький) на митниці поставлений для тих схем які він розробив.Зараз працює перевірка, яка спеціально приїхала ніби перевіряти але задача стоїть закрити період його перебування ще й нагородою до дня Конституції.Сміх та й годі .А ви про простих інспекторів.Ми залякані, але якась надія нв справедливість залишилась поки.Якщо Гройсман В.Б. не вмішається то звичайно його авторитет такий дурнуватий ставленик підмочив.Головне що за час перебування на посаді за євробляхи взяв стільки хабарів що зміг би за власні кошти Кривіцький побудувати дорогу Ягодин — Київ або побудувати навіть завод.За пропуск однієї євробляхи на Доманово по підроблених документах хабар становив 400 доларів при тому що це все масово почало працювати з його приїздом на Волинь і всі схеми , які висвітлює преса почались за його керівництва.То може і дійсно Київ не хоче бачити злодіяння Кривіцького і постійно хвалять його , а низи не можуть з ним боротись бо страшно залишитись сьогодні без роботи.А може він першим з друзіа сяде у в’язницю за масові порушення законодавства і тоді буде порядок,закон і справедливість і пану Гройсману респект і повага?


18.05.2018 6:26 Ягодинець

Кривіцький В.Б. заявив в ЗМІ що він ставленик Гройсмана і тільки він може його зняти.Судячи по сумах напевно ні.


18.05.2018 10:24 ШП

як людина, що багато років має справу з митницею, можу сказати- ви, митники, такі ж злочинці, як і всі вилупки в погонах. немає значення-в Ягодині , чи в Одесі. ви скрізь однакові . зійшла фура в порома . з Турції. мій законно куплений товар. всі документи в порядку. машину- у відстійник, мені дзвінок — або 300 доларів, або повна вигрузка фури і перевірка за мій рахунок- 12000 гр ще при курсі 8. влаштували проблеми з ПД , не давали номер. після спілкування на ПУЛЬСІ машину пропустили — але що влаштували при розмитненні на Чайці- це жах. ви П І Д О Р И, якщо за 300 доларів готові влаштувати такий фарс. і це тільки один епізод. книжку можу написати. а що робиться з контрабасом у Устилузі, Угринові….Ягодин само собою. нема чого скиглити за поганих керівників — ви самі раді таким. крихти перепадають з барського столу


18.05.2018 23:14 Для ШП

Сразу видно что пишет тупой. Раньше когда все подходило таможеника в очко целовал. А когда система изменилась стал праведником. Нет бизнеса который работает честно. Вы даже если все заявляете то на инвойсах мутите и 31 каряво пишите. А когда вас пихота по правилам ставит то сами к этому руководству и бижите а там ой как дорого. Так что сопи в волосатый окорок соседа. И не ровняй всех одной линейкой.


19.05.2018 8:33 ШП

не скули, поц без ника. таможенную шваль щемил и щемить буду. и такой кусок дерьма типа тебя от меня и ста баксов не получал. даже если товар и на МЛС выгружался, — Х У Й вам, скотам. по инвойсам- тебе, недоумку , не понять , что один и тот же товар можно купить по 6 дол за кг и по 3. тот что по 6-новый, тока от станка, а тот что по 3 — лежал в остатках на складе 3 года и продавец его сбрасывает. но код товара один и тот же. вот и волают дегенераты типа тебя- бизнес мутит с инвойсами. тока вчера завозили по 6, откуда у тебя по 3. ниче, фонарей и на вас хватит.


19.05.2018 9:33 Для ШП

От тебя убогово и спирта на морозе не надо. У тебя один шанс в жизни сходить к доктору пока не поздно. А щемить у нас каждый может , но надо знать за что и кого. Если ты такой умный так иди в кабмин работать и навиди порядок. А горлопанить и оскорблять в чате у нас каждый может.


19.05.2018 14:22 Очевидець

Повний позор, уже на ягодині митники почали збирати кошти із заробітчан і простих туристів, які виїжджають в Європу на легкових авто.


19.05.2018 20:37 ШП

господа мытники…вы соучастники преступлений против народа Украины. весь ваш гешефт вылезет вам боком не сейчас , так папизже. и вместе с ГБ-шниками, ментами и пр прокурорско-судейской сволочью вас лишат званий, выслуг и пенсий. вопрос времени…вешайтесь, духи.


21.05.2018 21:45 где будет срок должен определить народа он тупой

Где вы видите преступление.Нет его.Есть коррупционный налог,т е перераспределение прибыли.Нет и взятки.Есть получение вознаграждения за выполненную работу. система узаконена через инструкции, приказы взаимной заинтересованности таможни,СБУ,судов,прокуратуры, формированием предвыборного фонда Гройсмана,,интересами участников блока ПП.Знают об этом весов тч и галантно интересы совпадают и конфликт интересов не между участниками схемы, а интересами общества.Знает об этом и НАБУ,САП,СБУ и МВД,но все назначаются гарантом, а он под себя копать не будет.Готовиться купит сброд избирателей и пойти на второй срок.


Комментировать