ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Кононенко не хочет в тюрьму, он хочет в депутаты

Нервные шевеления начались в кругу “любих друзів” Порошенко. Петр Алексеевич вот-вот превратится в тыкву, то бишь пролетит мимо кресла Президента и кресла премьера, но какие-нибудь гарантии себе за мирный уход на покой выторгует. А вот ближайшее окружение Порошенко уже понимает, что их будут “рвать”, а Петр Алексеевич уже не защитит. А может и не захочет. Как же спастись? Кто как. Александр Грановский, к примеру, начал тесно сотрудничать с ФБР. Надо полагать, по какому-нибудь благовидному поводу, типа слить американцам кого-либо из недругов Порошенко. Но … как известно, под поводами иногда скрывается нечто более интересное. Типа сделки со следствием. На худой конец, в запасе всегда есть пара паспортов.

 

Не хочет в тюрьму и Игорь Кононенко. Настолько не хочет, что раньше всех начал свою избирательную кампанию на Киевщине. Причем, что забавно, взяв себе в качестве политтехнолога известного мошенника Казбека Бектурсунова, профессионально  доившего в свое время и Тимошенко, и Черновецкого, и даже Ахметова. Доил клиентов хорошо, а вот с результатом,увы, не складывалось. Вот что пишет об этом сайт “Моя Київщина“.

На Київщині потихеньку розгортаються виборчі штаби деяких кандидатів. Специфіка пристоличного регіону полягає в тому, що тут на мажоритарних округах за великим рахунком відомі всі основні кандидати до Верховної Ради. Як відомо, для ведення кампанії політики наймають спеціальних людей – політтехнологів, які спеціалізуються на організації виборчого процесу. Мабуть, найбільш яскрава команда спеціалістів з виборів задіяна у близького соратника президента Петра Порошенка, діючого нардепа від БПП Ігоря Кононенка, який активно підгрібає під себе 94-ий виборчий округ

Кампанія очільника Київського обласного осередку БПП-«Солідарність» Ігоря Кононенка де-факто розпочалася більш ніж півроку тому. У його штабі за цей час «засвітилося» кілька цікавих постатей. Почнемо з головного радника нардепа – уродженця Миколаївщини Бориса Орла. Варто почати з того, що цей персонаж на Київщині, за інформацією «Моєї Київщини», ніколи не працював. Фактично він є своєрідним «парашутистом», якого, за розповіді джерел з його малої Батьківщини,  з оточення діючого губернатора Миколаївщини Олексія Савченка, якого протягом тривалого часу називали людиною екс-генпрокурора Віталія Яреми та нинішнього керівника Управління державної охорони Валерія Гелетея. Утім, подейкують, що Савченко зараз потихеньку переорієнтувався на Кононенка, «підсунувши» йому в політтехнологи Бориса Орла.

 

Варто зазначити, що Орла у Миколаєві характеризують доволі позитивно, принаймні так про нього відгукуються деякі народні депутати. В якихось «кидках» помічений не був, займався журналістикою, а роботу свою починав із малювання коміксів про життя міста і області. Щоправда, і особливою розбірливістю Орел не страждав. І він встиг попрацювати на структури «Батьківщини» і «Партії регіонів».

Варто розпочати з «БЮТ», де він встиг попрацювати прес-секретарем Миколаївського міського осередку партії. Навіть коли він не працював в даній політсилі, його все рівно пов’язували з нею. Справа в тому, що батько політтехнолога Кононенка – Василь Орел – багаторічний член «Батьківщини», який очолював осередок партії в Миколаєві. Утім, основним заняттям Орла-старшого є бізнес, а точніше, мережа магазинів інтимних магазинів у Миколаєві. Про те, чи допомагає Борис Орел своєму батькові вести цю сімейну справу невідомо…

 

Водночас у фінансових питаннях Орел-молодший завжди орієнтувався на «Партію регіонів». До того, як опинитися на Київщині Орел був головним редактором миколаївського новинного ресурсу «Подробности». Засновником цього ресурсу виступає ТОВ «Вімас-Центр», керівником якого є Володимир Король.

 

Короля називають людиною одіозного очільника Миколаївської фракції «Опоблоку» Ігоря Дятлова та екс-голови Миколаївської облради. Дятлов протягом багатьох років вважався людиною одіозного олігарха російського походження Вадима Новинського, а також нібито одружений на дочці кримінального авторитета Михайла Тітова, який відомий як «Мультик», і який зараз перебуває під арештом. Але заради справедливості варто зазначити, що в найближче оточення регіоналів Орел не входив, а в «Подробностях» фактично був звичайним найманим працівником. Більш того, він і надалі продовжував обслуговувати інтереси «Батьківщини». Лише на Київщині Орел нарешті розпустив крила, і отримавши серйозний фінансовий ресурс, намагається протягнути Кононенка …

Хто склав компанію Борису Орлу? Ще одним радником у політичних справах є такий собі Казбек Бектурусунов – надзвичайно скандальний персонаж, відомий своєю роботою на одіозного пастора Сандея Аделаджу, а пізніше – на мера Леоніда Черновецького. Він неодноразово опинявся в різноманітних скандалах. Причому, один із них попахував криміналом. За часів «Льоні Космоса» Бектурсунов не лише став радником столичного голови з питань свободи слова. На ньому фактично були зав’язані усі комунальні ЗМІ міста, які Казбек використовував у власних цілях. До речі, там Бектурсунов працював разом з нинішнім політтехнологом мера Ірпеня Петром Щербиною. Не виключено, що цей зв’язок грає свою роль і зараз, коли низку кримінальних справ Володимира Карплюка чомусь відклали в довгий ящик.

«Фішки» кампанії Ігоря Кононенка видні неозброєним оком. Чого лише варті регулярні поїздки друга президента в Обухів, Васильків та на Трипільську ТЕЦ. Утім, поки робота цих політтехнологів  на окрузі, по суті, обмежується лише дешевими піар-акціями. Яскравий приклад: роздача шампунів та рушників з іменем Кононенка, через які поліція вже взялася розслідувати справу про підкуп виборців.

Помічники хотіли додати собі кілька балів, а додали проблем своєму шефу. І не в останню чергу, через банальне незнання специфіки округу, жителів, політичних ігор тощо. Також варто нагадати про і друковану агітку «Голос Київщини», яка друкується за допомогою представників команди голови ФФУ Андрія Павелка.

Водночас є і суто адміністративні кроки, які здійснює штаб Кононенка, аби перемогти. Йдеться про «зачистку» округу під себе. Так, «посунули» з округу сильного гравця, багаторічного мера Українки Павла Козирєва, який пішов з посади «за власним бажанням» через недостатню лояльність Кононенку. Подібна ситуація сталася у селах Трипілля і Копачів, де місцеві голова склали свої повноваження. В результаті, там нема повноцінної влади, що, вочевидь, має зіграти на користь чинного нардепа від БПП.

До чого призведе подібна робота? Дуже схоже, що відбудеться зворотна реакція: у громади цілком може виникнути відраза до персони Кононенка, чиє реноме і так викликає чимало запитань…

Микола Тицький, «Моя Київщина»

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

22.05.2018 0:31 Главная угроза для Украины - в Украине

Таких желающих много — будем ждать их участи. Народ Украины рано или поздно сделает свой правильный выбор.


22.05.2018 8:47 бог вам судья

Пусть разбирается избиратель.Каждый народ достоин своего правителя.Избиратель избирает себе подобного.


22.05.2018 9:00 ...

А что там за уд по Казбеку было за секс с несовершеннолетней девушкой?


22.05.2018 10:39 Денисенко

Березенко гадит на Кононенко


22.05.2018 11:00 http://bm.img.com.ua/berlin/storage/news/orig/4/e4/23fc71cfd5418eb986717ea0

Наш дорогой гарант Кон Чен Ый просто не удет. Такое пати с Путиным закрутили! Вова просто обязан Пете помочь. Барыгу спасет только военное положение, а военное положение обеспечит Вован Кремлевский своими укурками с Лугандонии. Кон Чен Ый понимает, что его может спасти только второй срок, Ахметов и Путин. Может и Джавелины, которыми Кон Чен Ый будет отстреливаться от Боевого Кролика и Лимитированного Полиглота украинськой мовы. На кону стоит самое вкусное! ЗЕМЛЯ! Спизженное надо узаконить и легализировать. Потом у каждого будет по Федерации и Меморандуму о гарантиях о безответственности за уничтожение Украины.


22.05.2018 11:21 майданная сотня

Забрать все награбленное,без права откупа и посадить каждого,кто был причастен к режиму Вальцмана.


22.05.2018 11:44 papik66

кинулись за землю. раньше подумал об этом гарант. по украине отжимает землю по подаче прокуратуры решениями судов за неуплату земельного налога. иногда суммы неуплаченного налога очень смешные по сравнению со стоимостью земельных наделов. сейчас реальной властью обладает арсен аваков. у которого уже видны президентские амбиции. взвесив всю имеющуюся информацию. можно с этим согласиться. но есть нюанс. на уровне подсознания. неподтвержденный. в виде версии. возможен такой вариант. что гарант будет инициировать о ликвидации поста президента. соответственно. роль парламента и премьер-министра возрастут. как там — осведомлен значит защищен. соответственно. расстановка людей на приоритетных напрввлениях. кто успел. тот пострел.


22.05.2018 14:31 Человек

и станет,хохлорабы-дауны выберут за гречку


22.05.2018 14:33 СМЕРТЬ ЗА СМЕРТЬ

ТОЛЬКО ФИЗИЧЕСКОЕ ..УСТРАНЕНИЕ.. ВСЕЙ ЭТОЙ ВОРОВСКОЙ МРАЗИ ..ОЧИСТИТ УКРАИНУ..БОЙЦЫ—СКОРО НАЧИНАЕМ;ВСЕ ОЧЕНЬ ЗАПУЩЕНО—ПАДАЛЬ ДОЛЖНА ОТВЕТИТ ЗА ВСЁ…СУДЫ ПРОДАЖНЫЕ,А ЗЕМЛЯ ..РАВНЯЕТ.. ВСЕХ!!!!


22.05.2018 18:21 авакян

зараз юдонацисти з жидомасонами через мвф права людини у бєльгії знов примушують Україну продавати землю-не можна того робити а тепер вальцмана з поплічниками перебрати достроково і обирайте тількі українців як Гріценко а не рабиновичів добкіних саакашвілі а цю зграю знищити та викинути назавжди бляхерів розенблятів коганів кернесів з відчуженням майна та пожиттєвою забороною в*їзду в Україну по четверте коліно а кононенків під нари на 25 років


22.05.2018 23:15 Я вижу тебя вальцман

Вальцман вибив молодь в АТО а зараз взявся на деток. Його задача, по Путину, почистити Украину от свободолюбивого украинского народу та здати Украину кацапам. А хохли, по другому и не скажеш, все хавают. Люди, ну подумайте, кажется третье отравлення и никто не знает чем и кто это делает. Здорово, да! А вальцман и колорадский жук Аваков — молчек. Наверное знают чего молчат сволочи, да потому, что с детками, которые были отравлени возможно произойдут в последствии изменения в генетическом апарате. Вы не смейтесь, это серьезное отравление. Не верите, потребуйте склад отравляющего вещества, вам хер дадут.


Комментировать