ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS СІРІ КАРДИНАЛИ ЗЛОЧИННИХ ПОТОКІВ

Боротьба з контрабандою в Україні це постійна боротьба «силовиків» за фінансові потоки. Ми пам’ятаємо чим закінчилась державна програма “Контрабанді - СТОП”, діяльність «Чорної сотні», інші. Тепер — «Україна без контрабанди».

Скрутна фінансова ситуація в державі пов’язана з пошуком коштів для погашення зовнішніх боргів, спонукає Уряди України до боротьби з «тіньовими» схемами, в тому числі контрабандою.

 

«Я хочу сказати, що з 2005 по 2013 роки уряди України запозичили 50 млрд. дол. США. З них, цього року треба віддати 5 млрд. дол. США, а в наступні роки 35 млрд дол. США. Нам потрібно запозичувати ресурси, перекредитовуватися. Моя мета – розрахуватися з усіма боргами», – заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 22.06.2018 р. під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

 

Накопичення боргів здійснюється завдяки «кришуванню» високопосадовцями з числа чиновників Генеральної прокуратури, Державної фіскальної служби та Служби безпеки України «тіньових» схем, в тому числі контрабанди на митниці.

 

 

За даними міністерства фінансів Польщі експорт до України у 2017 році склав 4,78 млрд. дол. США, в той час як за даними Державної фіскальної служби України в Україну з Польщі імпортовано товарів 3,405 млрд. дол. США. Різниця – контрабанда товарів з Польщі до України у 2017 році склала 1,375 млрд. дол. США.

 

Аналогічно Німеччиною імпортовано з України у 2017 році товарів на суму 2,238 млрд. дол. США, в той час як з України до Німеччини експортовано товарів на суму 1,754 млрд. дол. США. Різниця – контрабанда склала 484 млн. дол. США. Встановлено, що нелегально експортованим товаром з України є підакцизні товари, а саме, цигарки, виготовлені у “тіньових” умовах в Україні. У нас нема підстав сумніватись в статистичній інформації Німеччини.

 

Навіть в тяжкі для України часи, горе нижче вказані високопосадовці не чураються заробляти на контрабанді товарів навіть з Росії, оскільки російська митниця показує, що до України експортовано товарів на суму 7,942 млрд. дол. США та імпортовано 4,912 млрд. дол. США. ДФС України показує, що в Україну імпортовано з Росії товарів на суму 7,212 млрд. дол. США. та експортовано 3,936 млрд. дол. США. Загальна сума контрабанди по імпортованих та експортованих товарах з Росією складає 1,706 млрд. дол. США.

 

 

У 2017 році при торгівлі з країнами сусідами немає підтвердження обох сторін на переміщення товарів (контрабанда) на суму 5,931 млрд. дол. США.

 

Тобто, на українській митниці відбувається фальсифікація, підміна митних документів. Експортери-імпортери їдуть з двома пакетами документів, один для української митниці, другий для митників інших країн. Це відбувається десятиліттями завдяки «кришуванню» контрабанди першими особами правоохоронних органів.

 

У результаті проведеного МВС аналізу встановлено перелік підприємств, які нелегально імпортували товар з Польщі та експортували до Німеччини. Наразі опрацьовується перелік підприємств на предмет здійснення контрабанди та причетності до них високопосадовців правоохоронних органів. Після отримання від митних органів Польщі та Німеччини підтверджуючих документів результати буде використано у відповідних кримінальних провадженнях.

Весь легальний зовнішньоторговельний оборот України 92,8 млрд. дол. США, з них до зведеного бюджету сплачено 321,9 млрд. грн., що за курсом 26 грн. за 1 дол. США дорівнює 12,4 млрд. дол. США.

 

Якщо екстраполювати результат сусідніх країн (28% зовнішньоторговельного обороту в «тіні») на всіх партнерів та припустити, що середній відсоток (28%) контрабанди може застосовуватися до інших країн, отримуємо потенційну оцінку в 20,6 млрд. дол. США контрабанди на рік. Відповідно, сума виведених у «тіньовий» обіг не сплачених податків складає 2,8 млрд. дол. США лише за 2017 рік.

 

За 2014 — 2018 роки сума не сплачених податків від контрабанди складає близько 10 млрд. дол. США.

 

Боротьба з контрабандою вже давно перетворилась у корупційне джерело для окремих керівників правоохоронних органів. Протягом багатьох років ключові організатори контрабандних потоків та «тіньових» схем давно відомі правоохоронцям, а їх робота зводиться лише до «наїздів» та подальшого отримання «відкатів» за повернення вилученого майна та коштів.

 

 Віктор Шерман

 Вадим Альперін

Артур Прузовський

Знайомтесь «Королі контрабанди»: Віктор Шерман, Вадим Альперін, Артур Прузовський, Сергій Сердюк. Але ще існують і містечкові «королі контрабанди», які працюють на певній ділянці державного кордону.

 

Зазначені злочинні угрупування упродовж багатьох років надають «послуги» тисячам українських підприємців у сфері оптово-роздрібної торгівлі щодо розмитнення товарів за значно нижчими цінами, ніж офіційно (підміна кодів УКТЗЕД, заниження митної вартості, ваги товарів та інше), завозячи щомісячно до України декілька тисяч контейнерів з товарами.

 

Особи відомі не лише в Україні, а й закордоном, оскільки про експорт-імпорт товарів бізнес домовляється не з державою, реальним сектором економіки, а з Віктором Шерманом, Артуром Прузовським та іншими.

 

Що змінилось у державі за останні чотири роки? Змінились «смотрящие».

 

За словами Генерального прокурора Ю. Луценко організатором «тіньових» схем у 2010-2013 роках був Президент України В. Янукович.

 

 

 

Діяльність «тіньових» схем повністю контролювали «смотрящие» від Сергія Арбузова, Олександра Клименка та Віталія Захарченка.

 

Зараз схеми залишилися, але на їх місце прийшли інші дієві особи.

 

Досвід попередньої влади В. Януковича із контролю за контрабандними потоками та «тіньовими» схемами з використанням «смотрящих» був врахований та використовується у повній мірі.

 

Сьогодні в Україні всі схеми замикаються не на «сім’ю», а на наближених до перших осіб держави депутатів та правоохоронців вищої та середньої ланки.

 

Ось реальні статистичні показники діяльності економічних підрозділів правоохоронних органів:

 

Відомості

про матеріальні збитки, їх відшкодування та вилучення предметів злочинної діяльності (провадження, за якими закінчені розслідуванням)


 

Тобто, із заявленої суми матеріальних збитків у розмірі понад 18 мільярдів грн., завдяки «успішній» діяльності правоохоронців відшкодовано лише 1,6 мільярди гривень, з яких державі – лише 809 мільйонів! Тобто, ефективність усіх правоохоронних органів 4,5 відсотка.

 

Подивимось ще й на статистику накладення арешту на майно, особливо готівку в національній та іноземній валюті. Це ефективність операцій «маски-шоу».

 

І ось диво, за рік накладено арешт на близько 14 мільйонів гривень та $ 12 мільйонів.

 

Але куди ж насправді зникають всі ці мільйони, про які майже щодня правоохоронці повідомляють на своїх сайтах? Чи знає про це керівництво держави?

 

У 2015 — 2018 роках в Україні в системі правоохоронних органів діє стійка організована злочинна група у складі Олександра Грановського, Володимира Бедриківського, Павла Демчини, Сергія Коваленко та Сєяра Куршатова по розкраданню бюджетних коштів шляхом організації діяльності «тіньових» схем та незаконного перетину державного кордону товарами народного вжитку. Збиток від діяльності організованої злочинної групи складає близько 1,5 млрд. дол. США на рік.

 

Організатором групи є депутат Верховної ради України VIII скликання від партії «Блок Петра Порошенко» Олександр Грановський.

 

 

Відповідальним за зв’язки з правоохоронними органами та касу Олександр Грановський призначив свого помічника Сєяра Куршутова.

 

 

 

Особливими органами за сприяння яких здійснюються контрабандні та «тіньові» потоки є Генеральна прокуратура України з її вагомими важелями впливу завдяки процесуальному керівництву у кримінальних провадженнях, СБУ – в особі Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, а також Державна фіскальна служба України – з її митними органами та податковою міліцією.

 

Нижче приведено високопосадовців, які діючи у складі організованої злочинної групи є «кришею» в правоохоронних органах «тіньових» схем та «решалами» з питань відкриття, закриття кримінальних проваджень, арешту, зняття арешту на майно, грошові кошти, проведення, так званих, операцій «Маски-шоу». Це особи наближені до керівників правоохоронних органів, користується їх довірою та підтримкою, знаходяться у дружніх та родинних зв’язках з першими особами держави.

 

Так, у Генеральній прокуратурі України – начальник Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності – Володимир Бедриківський. Саме для відродження старих і побудови нових корупційних схем останній був призначений на вказану «вагому» посаду особисто Юрієм Луценко. Володимир Бедриківський вже більше 10 років у дружніх стосунках з Юрієм Луценко. Саме Ю. Луценко призначив В. Бедриківського першим заступником міністра внутрішніх справ-начальником ГУБОЗ МВС України. Саме генерал-полковник міліції В. Бедриківський займався документуванням злочинної діяльності В. Януковича та пов’язаних з ним осіб після помаранчевої революції. Результат — В.Янукович став Президентом України.

 

 

У Службі безпеки України Олександр Грановський пролобіював призначення свого давнього товариша на посаду Першого заступника Голови — начальника Головного управлінням «К» Павла Демчину.

 

 

З МВС до СБУ за сприянням Олександра Грановського на посаду заступника начальника Головного Управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України переведено однокласника Сергія Коваленко (широкому колу відомий як «борець з горіховою мафією» та «скрапленим газом» наслідком роботи якого було системне вимагання хабарів з бізнесменів за експортно-імпортні операції горіхів, скрапленого газу та інше).

 

В найкоротші терміни Сергій Коваленко віддаючи протиправні накази підлеглим, шляхом шантажу і погроз, змусили митників пропускати через кордони України величезні партії контрабандних товарів і повністю підпорядкували злочинну діяльність на митницях.

 

Якщо, раніше «смотрящие» від Олександра Клименка та Віталія Захарченка іноді сварились між собою, міряючись владними повноваженнями, що ставало джерелом витоку інформації у ЗМІ, то з приходом до ГПУ, Володимир Бедриківський згадав стару істину – «Гроші люблять тишу» і завдяки механізму «процесуального керівництва» посадив ключових правоохоронців за стіл переговорів для опанування та розподілу у рівних частинах грошових потоків від контрабанди і «тіньових» схем.

 

Саме завдяки діяльності Володимира Бедриківського, Павла Демчини та Сергія Коваленка на своїх посадах у правоохоронних органах протягом 2015-2018 років усі контрабандні потоки та «тіньові» схеми особливо з підакцизними товарами були поставлені під контроль, приносячи останнім надприбутки.

 

Контрабанда товарів

Щомісяця в Україну за схемами «мінімізації» ввозиться від 2 до 4 тис. контейнерів з товарами. За ввезення кожного контейнера потрібно заплатити правоохоронцям від $ 1 до $ 3 тисяч, що приносить до «кишень» Бедриківського, Демчини та Коваленка близько $ 50 мільйонів на рік. І це без врахування контрабанди, яка потрапляє в Україну автомобільним та залізничним транспортом, обсяги якої у декілька разів перевищують останню.

 

ДА, ДА саме ці — Бедриківський, Демчина та Коваленко відповідальні за боротьбу з контрабандою організовують і сприяють контрабанді.

 

Контрабанда та контрафактне виробництво підакцизних товарів (тютюнові, алкогольні вироби та нафтопродукти).

 

Тіньовий обіг контрабандного перевезення тютюнових виробів з України у бік Європи перевищує $ 4 мільярди на рік, що також приносить до «кишень» Бедриківського, Демчини та Коваленка близько $ 100 мільйонів на рік.

 

Близько 30% реалізованих в Україні нафтопродуктів є контрабандою, або фальсифікатом.

 

«Схеми мінімізації податків»

Щороку через «схеми мінімізації податків» переводиться у готівку понад $ 3 мільярди, а «контроль» за їх діяльністю приносить Бедриківському, Демчині та Коваленку, ще близько $ 30 мільйонів на рік кожному.

 

 

«Маски-шоу»

Окреме джерело збагачення Бедриківського та Демчини це «Маски-шоу» — систематичне вимагання хабарів — неправомірної вигоди з фігурантів кримінальних проваджень за не притягнення до кримінальної відповідальності.

 

Адже на вирішенні таких питань, можливо «заробити» до декількох мільйонів доларів США тільки на одному кримінальному провадженні.

 

Бедриківський та Демчини досить плідно товаришують та проводять зустрічі з основними фігурантами більшості кримінальних проваджень та їх впливовими адвокатами.

 

Ось декілька прикладів їх плідних зусиль у закритті кримінальних проваджень, у яких активну участь приймав Володимир Бедриківський під час проведення неофіційних зустрічей.

 

Справи «ПриватБанку», яких налічується декілька десятків щодо діяльності колишніх власників «ПриватБанку» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

 

 

 

 

 

Головне слідче управління ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні №42017000000001823 від 6 червня 2017 року за фактом створення злочинної організації, а також керівництва такою організацією і участі в ній з метою заволодіння на протязі 2008- 2016 рр. грошовими коштами ПАТ КБ Приватбанк в сумі понад 19 млрд. грн.В. Бедриківський у робочий час йде на зустріч з Андрієм Богданом. Як бачим до ресторану він заходить з пустими руками. А це вже сама зустріч В. Бедриківського з Андрієм Богданом. На зустрічі прусутній третій високопосадовець правоохоронного органу, причетність якого до діяльності вищевказаної організованої групи вивчається. Нам вдалося зафіксувати зустріч та розмову Бедриківського з Богданом, під час якої мова йшла про алгоритм дії правоохоронців щодо документування справ пов’язаних з «Приватбанком». Під столом, на місці де сидів В. Бедриківський, знаходився портфель, з яким він вийшов з ресторану. 

Зліва — Володимир Бедриківський, посередині — Андрій Богдан

 

Як бачим зустріч виявилась вдалою, В. Бедриківський виходить з ресторану останнім з повним портфелем та акуратно його тримає.

 

 

 

Знайомтесь — адвокат Андрій Богдан одразу після обрання В. Януковича у березні 2010 року призначений заступником Міністра Кабінету Міністрів України, а з липня 2013 по березень 2014 року Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики в Уряді Арбузова С.Г. Одразу після звільнення у 2014 році став радником губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського. У 2016 році був адвокатом Геннадія Корбана, а на початку березня 2018 року навіть спробував через суд зобов’язати ЦВК зареєструвати його народним депутатом України за списками «БПП».

 

В узьких колах відомо, що адвокат Андрій Богдан є самою наближеною до Ігоря Коломойського особою, яка фактично представляє його інтереси в Україні.

 

Таке собі «очищення влади», «люстрація», «бандитам тюрми».

І після проведення таких зустрічей виявляється, що у частині цих справ досудове розслідування зупинено, а у частині – провадження взагалі закрито.

 

21 грудня 2017 - ГПУ закрила два кримінальні провадження про розтрату грошових коштів посадовими особами Приватбанку виділених Національним банком України.

 

Цікаво, а що з кримінальними провадженнями, які стосуються фігурантів найближчого оточення колишнього Президента Віктора Януковича: це — Юрій Іванющенко, Микола Злочевський, Юрій Колобов, Сергій Кацуба та інші.

 

 

 

 

У лютому 2016 року ЗМІ повідомили, щосуд закрив кримінальне провадження №42015000000000207 щодо Юрія Іванющенка через бездіяльність ГПУ, яка за рік не знайшла доказів його провини. Вже у серпні 2016 року Апеляційний суд Києва ухвалив рішення, яким зняв Юрія Іванющенка з міжнародного розшуку. Після закриття кримінального провадження ГПУ намагалося врятувати свою репутацію та обернути «зраду» на «перемогу» повідомленням про збереження арешту та об’єднанні всіх кримінальних проваджень щодо Юрія Іванющенка.Але результатом цих дій стало те, що на початку березня 2017 року Європейський суд задовольнив позов Іванющенка та відмінив введені раніше щодо нього санкції.

 

 

 

Тепер одіозний член команди Януковича може вільно подорожувати світом, мати доступ до своїх банківських рахунків, на яких за даними «Центру протидії корупції» зберігається понад 5 млрд. гривень в еквіваленті.Більш вільно себе почуває і Микола Злочевський, який домігся закриття усіх кримінальних проваджень щодо себе.

 

 

 

Загалом щодо Миколи Злочевського в Україні було порушено 5 кримінальних проваджень. Останній виїхав з України наприкінці 2014 року після того, як отримав статус підозрюваного у незаконному збагаченні по справі, що розслідувалась ГПУ. У січні 2015 року  ГПУ оголосила Злочевського у розшук. Восени 2017 року з сайту МВС була знята  картка про розшук Злочевського у зв’язку з відповідним запитом від Генеральної прокуратури України. У січні 2018 року, Burisma заявила про завершення всіх процесуальних і судових справ в Україні проти Злочевського і операційних компаній, що входять до складу Burisma Group. «Це рішення є результатом спільної багатомісячної роботи двох команд — Генеральної прокуратури України та Burisma Group», — йдеться в прес-релізі.

 

 

Олександра Кацубуекс-заступника голови правління «Нафтогазу України» також раніше звинувачували у завданні державі майже півмільярдних збитків, але вісім місяців у СІЗО та компенсація у 100 млн. грн., виявилися достатніми для звільнення Олександра Кацуби з-за ґрат.
Сергія Кацубу звинувачували у розкраданні 449,9 млн. гривень – ці кошти були сплачені «Нафтогазом» підконтрольній фірмі Сергія Курченка «Газ Україна 2020» за фіктивну поставку нафтопродуктів держмонополісту. Восени 2017 року ГПУ завершила досудове розслідування за цими фактами, а в грудні 2017 року Олександр Кацуба сам написав заяву про готовність укласти угоду зі слідством.

 

 


Зліва на право: Володимир Бедреківський, Денис БугайАдвокат Денис Володимирович Бугай колишній Голова Наглядової Ради збанкрутілого у лютому 2014 року АТ «Брокбізнесбанк» є головним юристом та наближеною особою до Сергія Курченка та адвокатом Дмитра Фірташа. 29 березня 2014 року за рішенням судді Голосієвського районного суду м. Києва йому було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою або застава 140 млн.грн.Сьогодні Денис Бугай зустрічається з начальником департаменту Генеральної Прокуратури Володимиром Бедриківським, мабуть нагальні «Державні» справи адвоката Курченка та Фірташа з Головним «антикорупціонером» Бедриківським. 

Зустріч з Миколою Злочевським

 

Цікаво, Нардеп-утікач Олександр Онищенко заявив, що Микола Злочевський заплатив $100 млн. за закриття проти нього кримінальної справи та розблокування активів в Україні.Таким чином, тільки за 2015-2018 роки Бедриківський, Демчина та Коваленко на своїх посадах отримали у вигляді хабарів за «кришування» протиправних схем із контрабанди та «тіньових» операцій, а також вирішення «проблемних» питань у кримінальних провадженнях понад $ 1,5 мільярди, ставши фактично організаторами зазначених протиправних схем та «королями злочинності».

 

Правову кваліфікацію злочинної діяльності цих посадовців у майбутньому нададуть слідчі Національного бюро розслідувань або Державного бюро розслідувань коли воно врешті-решт запрацює.

 

Можливо, це будуть їх перші гучні кримінальні провадження?

 

Бо збитки державному бюджету України від діяльності цих контрабандних та «тіньових» схем сягають понад $ 10 мільярдів на рік.

 

Саме стільки може отримувати щороку Україна, якщо нарешті прибере «смотрящих» та наведе лад у правоохоронних органах, а це – значно перевищує обсяги фінансової допомоги Україні (включаючи кредити міжнародних фінансових організацій).

 

І на фоні зазначених цифр, досить дивно бачити у новинах постійну роботу правоохоронних органів по боротьбі з контрабандою та «тіньовими» схемами.

 

От і маємо красиві картинки щодня про блискучі спецоперації правоохоронців, які нічим не закінчуються, окрім перерозподілу та направлення доходів від злочинної діяльності в руки Володимира Бедриківського, Павла Демчини та Сергія Коваленка. А також в руки їх протеже – Олександра Грановського????

 

Цікаво буде, якщо ці посадовці і далі залишатимуться на своїх посадах. У такому разі їх покровителі завдяки Олександру Грановському мають добру касу.

 

До речі, нещодавно пролунала новина, що колишній президент «Світового конгресу українців» Аскольд Лозинський домагається у Сенаті США накладення санкцій на Генерального прокурора України Юрія Луценка та інших осіб, які, на його думку, є джерелом корупції в Україні.

 

 

 

«Я вніс листи до 5 сенаторів і тепер буду далі іти по цій лінії, щоб окремих українських олігархів, включно із президентським оточенням, Ахметовим, Луценком, Стельмахом та інших притягнути до відповідальності. Думаю, що це мало би ефект», – заявив Лозинський.

Він прагне запровадження персональних санкцій проти тих, кого називає українськими олігархами, а саме: заборони в’їзду до США, замороження рахунків у США та країнах-партнерах США.

 

Зрозуміло, що це є окрема думка відомого діяча, і реакція на його листи з боку Сенату США можливо і не матиме негативні наслідки для останніх, але це вже є серйозним дзвоником для перших осіб держави з вимогою навести нарешті лад в Україні.

 

«Я незадоволений ситуацією, митники, міліція та інші служби «кришують» контрабанду. Діє злочинне угруповання. Я відправив своїх помічників на «7-й кілометр» сьогодні. Вони опитали 11 точок з питання оформлення вантажів. У жодної з них не було документів на розмитнення. Я не дам вам перетворювати Україну на бананову республіку», — виступ Порошенко П.О., 23 жовтня 2014.

 

На засіданні Кабінету Міністрів України 13.06.2018 р. Гройсман В.Б. заявив:«Я просив би, щоб мене персонально почули сьогодні. Всі ті, хто кришують нелегальний бізнес, всі ті, хто «кришують» нелегальну контрабанду, нелегальний доступ товарів на українські ринки. Я наголошую, що вони носять сьогодні погони і є чинними працівниками правоохоронної системи».

 

Зараз Кабінет Міністрів України очікує ефективних заходів від Міністерства внутрішніх справ України.

 

А. Аваков: «Зараз ми чи не єдина країна в Європі, де контрабанда декриміналізована. Цьому потрібно покласти край. Я думаю, що ми повинні подати до Ради законопроект і знову визнати контрабанду кримінальним злочином. За результатами детального аналізу МВС України пропонуємо єдиний механізм комплексних заходів із залученням фахівців Департаменту захисту економіки НПУ, Державної фіскальної служби, Генеральної прокуратури та СБУ. Вже завтра ми плануємо почати «тиск» на контрабандне середовище».

Далі буде.

Антон Степанов, для “ОРД” 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

2.07.2018 13:21 Сергій

Чергова спроба звалити відповідальність за контрабанду на правоохоронців. Державна фіскальна служба України повністю підпорядкована Гройсману. Його боротьба з контрабандою «по новому» не витримує жодної критики. От і з’являються такі безглузді статті, де змішано все: і коні, і люди.


2.07.2018 13:27 Артур

В ходе документирования преступной деятельности группы из Винницкой таможни сотрудники ГУ «К» СБУ, по результатам проведения следственных и оперативных мероприятий, выявляют преступную деятельность высших должностных лиц фискальной службы в Винницкой области — начальника ГУ ГФС в Винницкой области Руслана Осмоловского, который тесно связан с и.о. главы ГФС Украины Мирославом Проданом и лично хорошо знаком с премьер-министром Украины Владимиром Гройсманом и первого заместителя начальника ГУ ГФС в Винницкой области-начальника налоговой милиции Виктора Сирватка, которого тоже связывают тесные взаимоотношения с Проданом и Гройсманом. На основании собранной доказательной базы и проводимой на ее основе экономической экспертизы было установлено нанесение экономического ущерба государственному бюджету при участии названных чиновников ГФС Украины в размере 305 млн. грн. Кроме того, собранные в ходе негласных следственных розыскных действий материалы подтвердили выводы указанной экспертизы, с четким определением иерархической структуры организованной преступной группы, в которую входят более 10 человек, во главе с местным бизнесменом Иваном Немировским, который тесно коммуницирует с начальником ГУ ГФС в Винницкой области Русланом Осмоловским и с и.о. главы ГФС Украины Мирославом Проданом. Вот и вся причина громких заявлений Гройсмана по поводу борьбы с контрабандой. Жмут его подельников не по детски!


2.07.2018 13:30 Борис

Не встиг Луценко наїхати на корупціонерів з митниці і от результат. Вже пишуть, що він кришує контрабанду і не дає чесному Гройсману з Аваковим з нею боротися.


2.07.2018 15:47 Василь Вишиваний

Грося сам створив корупцію на митниці, а тепер сам її поборює! Ай да молодець! :) Але потрібно ж знайти і призначити винних, сбу-шники офіційно призначені! :)


2.07.2018 15:53 Василий Поезд

Корупция в нашей стране непобедима! Мы с Вовой все нормально организовали, не мешайте работать, сраные эсбэушники, вам ничего не отдадим, нам тут и так тесно


2.07.2018 16:02 Чесний митник

Контрабандисти з моменту призначення Продана всю касу понесли саме йому під гарантії роботи напряму з Гройсманом. Повірили, що все буде тіп-топ, бо Гройсман «відшив» правоохоронців від кордону. Але ж виявилось, що він всіх просто обдурив. Бо, в межах наданих законом повноважень, правоохоронні органи продовжили не просто затримувати хабарників з митниці, а виходити на осіб, які безпосередньо зав‘язані на Прем‘єра (нач. ДФС Вінниці Осмоловський, вінницький контрабандист Немировський, нач. Волинської митниці ДФС Кривіцький та інші). Тож Гройсману не залишилось нічого як підняти бучу під приводом жорсткої боротьби з контрабандою, залучивши на свою сторону Авакова.


2.07.2018 17:58 Бывший

Рыба гниет с головы. Поддерживаю автора — молодец это все правда. Знаю лично бедрика пришел после КВШ прямо в “бандитский” отдел ГУБОП МВД — шестеркой у покойного Жабкина бегал, тупой недалекий лейтенант без мыла куда угодно влезет из провинции Тернопольской обл. Дружбу водил с Крикуном Алексеем (другом всех бандитов-позже нач.УВД Киева), который из ГУБОПА по блату переведен сразу замом Салия в контр. управление АП — помог бедрику сделать карьеру. Бедрик будучи нач.ГУБОП собирал с подчиненных управлений на местах дань для себя и ЮГЕ — министру МВД чем продолжает заниматься и сейчас. Известно, что Юра Енакиевский это бригадир киллеров на этом и разбогател. Кто руководит страной … Новой власти придется создавать черные эскадроны иначе всем нам будет хана.


2.07.2018 18:24 1234321

А де Орест??????????


2.07.2018 18:25 1234321

Его статейка что ли???? Обидели бедного….))))))


2.07.2018 19:54 прогноз

Странно, пока тут нет больного животного “за проблемы в крыму”. К теме -автор много поработал,много ,но читать это нудно и надоело ,особенно если знаешь тему с 1994 го и “как всё эволюционировало”. Все это, изложенное ,имело бы цену бумаги ,если бы в стране что сегодня, что вчера ,что при уроде кучме после 1996 го -в стране были правоохоронительные органы , то есть менты,судьи, тоже сбу и конечно налоговая. Не вывески а сами. Ноль цены было бы тогда и довольно талантливого Альперина и др. персонажей. Дикое поле украиньске началось с кучмы 1996 года, а при тимошенко-премьере таможенники имели золотой век. Банда януковича их прижала ,но не в смысле “ради государства”, а обуздала их анархический беспредел с взятками и баБлом и всё “организовала” ,как приличное ОПГ . Сейчас схема и правила бандюковича и его холуев -ра бо та ет. Все эти “остановки и 4000 контейнеров в порту ,не подаваемых на досмотр -это фуфло .Вопрос только в “договоренностях”. Главный исходник “серой контрабанды” не ЕС и не США -это понятно даже латентному кретину. И давно понятно разумным -тему “контабас” надо решать не полицейскими в таможенной зоне. У которых месячный оклад равен двум дням “работы” рядового таможенника отдела контроля цен . Ситуация диктует разумным другой путь решения . Он заключается в простом постулате -контрабанда имеет смысл если ее можно быстро!! и выгодно продать и без риска. Иными словаит -не затыкать рот государства ,который контролируют кодлы и таможенников и пограничников и сбу и менты итд а !! заткнуть жопу -ликвидировав “черкизоны” типа 7 км. ,МАФы итп. Все розничное поставить под кассовый аппарат и чек. Но это харакири для киевской кодлы. Они не самоубийцы 7 км ,наряду с таможней ,прокурорами и ментами -стоит у “истоков” ,разложения государственного устройства Украины. Сначала он разложил правопохоронителей и судей в 90е- наличным баблом, реализуя на миллионы контрабас ,а потом все вместе и дружно и тотально всю систему. В восточных странах ЕС такие рынки расцвели и умерли в 2-3-5х летний срок после “декоммунизации”. Иными словами повторю для тех у кого “рация на танке” ,можно бороться или делать вид ,как украиньска власть с контрабасом “силами охуевшей таможни” не пуская в рот страны контру, а можно просто заткнуть жопу ,когда нельзя продать. Для этого нужны нормальные чуть моральные менты и судьи,да где же их взять И ЛИКВИДАЦИЯ как черкизона в Москве такого монстра как 7 км. Тоже, в меньшей степени, касается “МАФов”


2.07.2018 21:21 Вова Пукин

Фашизм не пройдёт! Фашизм в Крым приедет. Даю слово фашиста!


2.07.2018 21:42 мусорок

да уж…. И на куя нужна была Революция Гидности?!


2.07.2018 23:46 Vereshagin

Начали за здравие, закончили за упокой. Наверное автор вбил в Гугл все знакомые ему фамилии и в итоге влил в одну статью. Полный бред, за который еще наверное и платят


2.07.2018 23:46 Vereshagin

Начали за здравие, закончили за упокой. Наверное автор вбил в Гугл все знакомые ему фамилии и в итоге влил в одну статью. Полный бред, за который еще наверное и платят


3.07.2018 7:57 хохлов наебали россияне - ВОТ И ВСЕ

И РАДИ ЭТИХ КРОХ, ВЫ УБИЛИ БОЛЕЕ 10000 ЧЕЛОВЕК, ЛИШИЛИСЬ КРЫМА, ДОНЕЦКОЙ И ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТИ? ТАК А ЧТО ПОМЕНЯЛОСЬ ДЛЯ ОБЩЕСТВА? ЯНУКОВИЧ = ПОРОШЕНКО


3.07.2018 7:57 ИМЕННО ТАК

.


3.07.2018 7:59 ИМЕННО ТАК

КАК ТЫ ИСПРАВИЛ


3.07.2018 11:35 Автору к сведению

Серыми кардина́лами называют влиятельных людей, действующих негласно и обычно не занимающих формальных должностей с такими полномочиями. Ни одна из упомянутых Вами особей под это определение не подпадает. Они просто вульнарные ВОРЫ, объединившиеся в ОПГ в ее классическом значении: “Злочин визнається вчиненим злочинною організацією, якщо він скоєний стійким ієрархічним об’єднанням декількох осіб (три і більше), члени якого або структурні частини якого за попередньою змовою зорганізувалися для спільної діяльності з метою безпосереднього вчинення тяжких або особливо тяжких злочинів учасниками цієї організації, або керівництва чи координації злочинної діяльності інших осіб, або забезпечення функціонування як самої злочиної організації, так і інших злочинних груп” (чт. 4 ст. 28 ККУ).


3.07.2018 11:38 батум

и чё на автора накинулись. пацан деньги зарабатывает. он сколько фоток насобирал сердешный. конечно недалёкий в своих выводах как и большинство писак с орд. что поделаешь ущербные они. ну а контрабанда всё таки вечна как СЫСК


3.07.2018 11:44 zverso gathereth

Никогда не считался трусом, но реально страшно. И противно. Неужели эта помойка наша с вами, ребята, Родина?! Сколько таких гнид на ее теле? Возможно ли лечение?


Комментировать