ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Зеленський заявив що Україну чекає велика амністія.

Наближені до Зеленського джерела заявили, що в разі, якщо невдасться розпустити парламент , то буде наступний крок: люди Зеленського ведуть переговори із такими групами чк група Савченко, група Торнадо, група Мукачівських стрільців, група Мужчіля-Лісника, група Білого-Музичко і т.д. Цим групам даруються звільнення і амнісія , щоб вони прикрили Зеленського від можливих вуличних акцій і провокацій. Ці групир будуть мати на меті переслідувати оточення порошенка і авакова. щоб ті в свою чергу не витрачали час на бротьбу із зеленським. Ці групи активно зможуть протистояти майже всім відомим псевдоактиваістам типу правий сектор яроша і азова авакова.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

16.04.2019 11:10 костя

Савченко уже вільна !!!!)))


16.04.2019 14:44 Західний

Влада мусить копіювати естафетні змагання — палічку треба передавати наступному. Але в команді з’явились божевільні, не хочуть віддавати і бігти далі вже не можуть. У такому разі краіна програє. Божевільних в дурку!


16.04.2019 14:54 ха-ха-ха

Почти 40% украинцев ожидают, что новый президент сразу же снизит тарифы на «коммуналку» (Буквы)


17.04.2019 9:42 Крстя

Це дуже розумно. Уявітя що буде коли ці всі отморозки повиходять. Гена москаль уже наверно в румунії


17.04.2019 10:42 Репортер

У вівторок, 16 березня, в атріумі облдержадміністрації відбулося вручення обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2018-ий рік. Пам’ятні дипломи переможцям у різних номінаціях в урочистій обстановці вручили голова облдержадміністрації Геннадій Москаль та виконувач обов’язків голови облради Йосип Борто.


Комментировать